Michał Nowacki

Cześć!

Cieszę się, że tu jesteś! W kilku słowach postaram się przedstawić Ci, co to za miejsce. Zaczynajmy więc…

Krzysztof  z energią i pasją opowiada o pomysłach na rozwój, produkcji materiału siewnego i wykorzystaniu mediów społecznościowych do komunikowania.

Czy media społecznościowe pomagają sprzedawać. W co warto inwestować, i gdzie szukać pomysłów na przyszłość. Z Krzysztofem Ławranowiczem rozmawiałem o wielu ciekawych tematach.

Grzegorz Bardowski: Rolnik musi być dziś sprawnym przedsiębiorcą.”

O życiu na wsi, o tym, co zrobiłby z wygranym milionem złotych i czy czuje się odpowiedzialny za to, co mówi na swoim kanale

Marketing w rolnictwie? Ależ owszem!

O tym, czy rolnictwo potrzebuje dziś komunikacji, a jeśli tak to jakiej z Maciejem Starcem specjalistą ds. komunikacji marketingowej firmy Agroconsult.

O mnie:

Cześć, jestem Michał, znacie mnie też jako Rolnika Nieprofesjonalnego. Prowadzę na kanał na You Tube o takiej własnie nazwie. Spotykamy się też w mediach społecznościowych. Facebooku i Instagramie, a ostatnio coraz częściej na Linkedinie.

To miejsce, to mój nowy kawałek świata w rolniczym internecie. Znajdziecie tutaj wywiady z ciekawymi ludźmi, inspiracje do zmian w gospodarstwie, historie nad którymi warto się pochylić.